Чотирьох депутатів "Єдиної Росії" з Луганщини підозрюють у роботі на окупаційну владу

Чотирьох депутатів "Єдиної Росії" з Луганщини підозрюють у роботі на окупаційну владу

Єдина Росія
Підозрювані депутати з Луганщини. Луганська обласна прокуратура

Чоловіка та трьох жінок з Луганщини, які отримали мандати російської партії "Єдина Росія", підозрюють у добровільній роботі на окупаційну владу.

Про це повідомили на сайті Луганської обласної прокуратури.

За версією слідства, підозрювані підтримували російську владу на окупованій частині Луганщини із 2014 року. Торік вони балотувались до псевдопарламенту та вступили до партії "Єдина Росія". Четверо фігурантів обіймають посади в окупаційному "уряді" та сприяють "інтеграції" регіону з РФ, розповіли в прокуратурі.

"За результатами минулорічних псевдовиборів одного обрано «головою комітету народної ради лнр із законодавства, державного будівництва, місцевого самоврядування, регламентних питань та депутатської етики», ще одна увійшла до складу «комітету народної ради лнр з бюджету, податків та власності». Інша «депутатка» ‒ одна з керівників луганського регіонального осередку «єдиної росії» та остання курирує Слов’яносербське відділення партії", — повідомили на сайті Луганської прокуратури.

Чотирьом депутатів підозрюють в добровільній роботі на окупаційну владу, частина 5 статті 111-1 Кримінального кодексу України.

Раніше їх притягували до відповідальності за вчинення ряду злочинів проти основ нацбезпеки України, ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Підозрюваних оголосили у розшук.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок