Слідчий ДБР з Донеччини, який воював у лавах 127-ї бригади, загинув у бою на Харківщині

Слідчий ДБР з Донеччини, який воював у лавах 127-ї бригади, загинув у бою на Харківщині

Загиблий військовий
Загиблий військовий Тарас Бойчук. ДБР у місті Краматорськ

Під час боїв на Харківщині загинув слідчий теруправління Державного бюро розслідувань в Краматорську Тарас Бойчук. Чоловіку був 41 рік, в нього лишились двоє синів.

Про загибель колеги повідомили на сайті відомства.

Тараc Бойчук працював у ДБР з 2020 року, з березня 2021 року працював в управлінні Державного бюро розслідувань, розташованого у Краматорську.

"З перших днів повномасштабного вторгнення наш слідчий пішов добровольцем та розпочав службу у 127 окремій бригаді на посаді стрільця. Після проходження спеціального навчання був призначений до зенітно-ракетного артилерійського взводу на посаду стрільця-зенітника оператора ПЗРК", — розказали у ДБР.

"Ми воюємо, аби наші діти жили у вільній та незалежній Україні" — цитують слова Тараса Бойчука колеги.

Чоловік виконував бойові завдання на кордоні Харківської області та у Бахмутському районі Донеччини.

"Побратими, колеги по службі характеризували його, як позитивну, доброзичливу, мудру людину та високопрофесійного спеціаліста. Після війни слідчий планував повернутися на роботу в бюро та продовжити боротьбу, але вже зі злочинністю".

Тарасу Бойчук загинув під час виконання бойового завдання в Харківській області. В нього лишилися дружина та двоє синів. Цієї весни військовому виповнився 41 рік.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок