На Донеччині через обстріли немає електроенергії: де саме

На Донеччині через обстріли немає електроенергії: де саме

Доповнено
Лічильник електроенергії
Лічильник, пошкоджений обстрілом, Донеччина, травень 2024 рік. Суспільне Донбас

В Донецькій області через обстріли знеструмлена частина міста Слов’янськ, також часткового немає електроенергії в Костянтинівці, де через удар авіабомбою була пошкоджений трансформатор. Об 11:00 ДТЕК Донецькій електромережі повідомили, що вводять на півночі регіону графіки — нічна російська атака спричинила важку ситуацію в електромережах.

Про проблеми з енергопостачанням Слов’янська повідомили в ДТЕК Донецькі електромережі

"Черговий ворожий обстріл пошкодив енергомережі на Донеччині. У результаті знеструмлено частину Слов'янська. Це близько 13 тисяч родин. Енергетики, спільно з представниками ДСНС вже працюють над відновленням. Робимо все можливе, щоб закінчити роботи якомога швидше", — йдеться у повідомленні ДТЕК.

Під час обстрілу Костянтинівки ввечері 10 червня був пошкоджений транспоформатор, повідомив в етері "Суспільне. Студія" начальник МВА Сергій Горбунов.

"Постраждали 13 багатоповерхівок, одна будівля адміністративної забудови та трансформатор. Зараз триває ліквідація наслідків. Всі комунальні служби задіяні. Є невеличкі перебої з електропостачанням, але ремонтні роботи проводяться", — сказав Горбунов.

За даними Міністерства енергетики, в області вночі через обстріл РФ території одного з енергетичних підприємств відключилися повітряні лінії обленерго. Внаслідок цього знижувалось виробництво електроенергії на місцевій вітроелектростанції.

Доповнено в 11:20

Після нічних обстрілів області через важку ситуацію в енергомережах Донеччини в на півночі регіону застосувати стабілізаційні відключення, повідомили в ДТЕК Донецькі електромережі близько 11:00.

Графіки відключення світла опубліковані на сайті компанії.

"Відключення світла необхідні для балансування енергосистеми, що зазнала тяжких руйнувань після чергових атак ворога. Енергетики, спільно з представниками ДСНС вже працюють над відновленням", — наголосили у повідомленні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок