Подолали чотири кілометри, аби виїхати: з Красногорівки евакуювали п'ятьох людей

Подолали чотири кілометри, аби виїхати: з Красногорівки евакуювали п'ятьох людей

Красногорівка, Донецька область
Красногорівка, Донецька область. Getty Images/Wolfgang Schwan/Anadolu Agency via Getty Images

З околиць Красногорівки на Донеччині евакуювали ще п'ятьох місцевих жителів, яким довелось йти чотири кілометри пішки, аби їх вивез поліцейський екіпаж. Край вулиці у населеному пункті з якого йшли люди на той час вже був окупований російськими військами.

Про це повідомила на сайті поліція Донеччини.

"Оскільки прорватися до цієї вулиці без ризика викликати вогонь на цивільних екіпажу було неможливо, частину шляху мешканцям довелось долати пішки. Серед врятованих – два чоловіки 63 та 64 роки й три жінки – 46, 55 та 66 років. Один з чоловіків раніше був поранений і евакуйований, але після одужання повернувся додому. Цього разу він залишив дім вже свідомо", — розповіли у поліції.

"Ці дні перед тим, як ми виїхали було пекло. Ми не знали, виживемо чи ні. Коли йшли, над нами просвистів снаряд. Пішки йшли десь чотири кілометри. За ніч згоріла одна будівля напроти", — розповів евакуйований житель Красногорівки Віктор Курчак.
Подолали чотири кілометри, аби виїхати: з Красногорівки евакуювали п'ятьох людей
Віктор Курчак. Скрін з відео Поліції Донеччини

"Прокинулись зрунку, набрали поліцейському. О п'ятій ранку почався обстріл. Страшно було. Вночі навпроти мене в будинок "прилетіло", виходжу, а в сусідки будинок горить. Потім затихло, а о п'ятій в мене "хата піднялась". Потім снарядів шість по нашій вулиці прилетіло. В сусідніх будинках вікна та двері повилітали. Ми думали, що не виїдемо. Ми йшли повільно, бо з нами була старенька, тіки пройшли й по дачах почали стріляти. В нас 11 людей залишились ще на вулиці", — розповів Андрій Дудник.
Подолали чотири кілометри, аби виїхати: з Красногорівки евакуювали п'ятьох людей
Евакуйований житель Красногорівки Андрій Дудник. Скрін з відео поліції Донеччини

Також поліцейському екіпажу вдалось евакуювати пораненого чоловіка, якого вивез з Красногорівки на зустріч евакуаційному екіпажу місцевий житель.

Що відомо про Красногорівку на Донеччині

Красногорівка розташована за понад 20 кілометрів північно-західніше від Авдіївки на Донеччині. До повномасштабного вторгнення у місті проживали понад 14 тисяч людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок