Фотографував дислокації ЗСУ. На Донеччині місцевого підозрюють у роботі на армію РФ

Фотографував дислокації ЗСУ. На Донеччині місцевого підозрюють у роботі на армію РФ

СБУ затримала шпигуна
Затримання підозрюваного. СБУ/Telegram

Чоловіка, якого підозрюють у інформуванні на користь російської армії, затримали на Донеччині. Йому загрожує до 12 років ув'язнення.

Про це повідомили у Telegram Служби безпеки України.

За версією слідства, підозрюваний намагався виявити опорні пункти та вогневі позиції підрозділів ЗСУ на Покровському та Краматорському напрямках.

Фотографував дислокації ЗСУ. На Донеччині місцевого підозрюють у шпигунстві на користь армії РФ
Підозрюваний житель Донеччини. Донецька обласна прокуратура/Telegram

Як розповіли у Донецькій обласній прокуратурі, затриманий — мешканець села Львівка Краматорського району. У лютому 2024 року через заборонену соцмережу "ВКонтакте" чоловік познайомився із жінкою, яка мешкає в Росії, та надіслав їй п'ять повідомлень про дислокацію Сил оборони.

"Він погодився надавати їй інформацію воєнного характеру. За понад тиждень підозрюваний встиг надіслати 5 повідомлень про місця дислокації особового складу і техніки ЗСУ, а також співробітників поліції. Про вказані локації у містах Краматорськ і Добропілля й прилеглих населених пунктах він дізнався під час роботи експедитором на одному з підприємств. Отримані від агента дані співрозмовниця передавала військовому РФ, який чинить опір Силам оборони України у Донецькій області", — повідомили у Донецькій прокуратурі.

Чоловіку оголосили про підозру за поширення інформації про розміщення Збройних Сил України, стаття 114 Кримінального кодексу. Йому загрожує до 12 років ув'язненя.

Підозрюваний перебуває під вартою, розповіли у прокуратурі.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок