Рятувальники під обстрілами. Через російські атаки пошкоджені автівки ДСНС на Донеччині

Рятувальники під обстрілами. Через російські атаки пошкоджені автівки ДСНС на Донеччині

Донецька область, обстріли рятувальників у Лимані й Торецьку
Пошкоджені автівки рятувальників через обстріли РФ у Лимані й Торецькій громаді на Донеччині. ДСНС Донеччини

Автівки рятувальників Донеччини були пошкоджені через повторні обстріли армії РФ у Лимані 22 травня. Також евакуаційний автомобіль потрапив під артобстріл у Торецьку. Зі співробітників ДСНС ніхто не травмувався.

Про це повідомили у Facebook ДСНС Донеччини.

Пожежі у Лимані

За даними рятувальників, вогнеборцям знадобилося понад 5 годин аби локалізувати пожежу хвойної підстилки на площі 12 га на Лиманщині.

"Під час ліквідації пожежі ворог завдав повторного прицільного удару по рятувальникам, внаслідок чого було пошкоджено 1 штабний та 2 оперативних автомобілі. На щастя, особовий склад не постраждав", — йдеться у повідомленні.

Ліквідацію пожежі, як уточнили у ДСНС, призупинили через постійні повторні обстріли та небезпеку для життя рятувальників, водночас загрози розповсюдження вогню немає.

Обстріл під час евакуації у Торецькій громаді

Рятувальники розповіли, що під час транспортування двох поранених жителів з селища Північне до лікарні, автомобіль евакуаційної групи "Фенікс" потрапив під артобстріл.

"На щастя, особовий склад та цивільні люди, яких транспортували рятувальники, не постраждали. Броньований автомобіль прийняв удар на себе та зазнав пошкоджень".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок