Стан поранених дитини та чоловіка після обстрілу передмістя Покровська

Стан поранених дитини та чоловіка після обстрілу передмістя Покровська

Покровськ, село Ріг, Донецька область
Зруйнований будинок у Покровській громаді через обстріл 21 травня 2024 р. Покровська МВА

Стан 10-річного хлопця, який отримав поранення внаслідок обстрілу села Ріг Покровської громади 21 травня, стабільний. Ще один поранений чоловік перебуває у лікарні в Дніпрі у важкому стані.

Про це в ефірі "Еспресо" 23 травня повідомив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

"Будь-який ракетний обстріл — це житлова забудова. Два дні тому — приватний сектор, ні військових, просто родина жила собі. Хлопчик стабільний, за ним приїхали родичі, він з родичами. Ще один поранений у важкому стані у Мечникова в Дніпрі", — розказав Добряк.

За його словами, російська армія здебільшого обстрілює Донеччину з "С-300", "Іскандерів" та "Торнадо-С", підлітний час яких складає близько 30 секунд.

"Переважає кількість обстрілів вночі, ближче до 1 години. Не можна спрогнозувати, коли прилетить ракета. Ми рекомендуємо жителям евакуюватися", — зазначив начальник МВА.

Що відомо про обстріл передмістя Покровська 21 травня

21 травня близько 23 години армія РФ обстріляла передмістя Покровська — Ріг Покровської громади. Внаслідок чого загинули дві людини та ще дві отримали поранення, серед них — дитина.

Тілесні ушкодження, не сумісні з життям, отримали 52-річний чоловік та його дружина 46 років, розповіли у прокуратурі Донеччини. Десятирічний син подружжя зазнав мінно-вибухову травму. Крім того, від вибуху травмований 24-річний мешканець сусіднього будинку.

За попередньою інформацією від прокуратури, російські окупанти обстріляли Ріг ракетою "Іскандер".

Що відомо про обстріли Покровська

Від початку повномасштабного вторгнення армія РФ 77 разів обстріляла місто Покровськ, повідомив 23 травня начальник МВА Сергій Добряк в ефірі "Еспресо". За 2024 рік вже було 25 ракетних обстрілів.

Від початку повномасштабної війни загинули 33 людини та 247 отримали поранення.

Що відомо про кількість жителів у Покровську

Начальник МВА додав, що 40 % дітей виїхали, 60 відсотків ще лишаються у громаді.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок