У Слов'янську Ганна Доценко відзначила 101-й день народження

У Слов'янську Ганна Доценко відзначила 101-й день народження

У Слов'янську Ганна Доценко відмітила 101-й день народження
101 річна Ганна Доценко. Вадим Лях

У Слов'янську на Донеччині 101-й день народження відсвяткувала Ганна Доценко. Жінка родом з Донецької області. Пройшла всю другу світову війну фельдшером та дослужилась до лейтенанта. Зараз у жінки 7 онуків та 8 правнуків.

Про це у Facebook повідомив начальник МВА Вадим Лях.

"Сьогодні свій 101-й День народження святкує мешканка Словʼянська Ганна Спиридонівна Доценко, життєлюбка та людина завзятої вдачі", — написав Вадим Лях.

За даними очільника, жінка народилася 21 травня 1923 року у селищі Велика Новоселівка, у дитячому віці з батьками переїхала до Словʼянська. Закінчила школу №5 і поступила до Слов’янської фельдшерської школи.

"Диплом фельдшера 18-річна Ганна отримала у червні 1941 року і практично відразу була відкомандирована до діючої військової частині №18810 Лозівського району. Разом з нею і пройшла всю Другу світову війну, завершивши службу в 1945 році", — йдеться у повідомленні.

Вадим Лях додав, що після перемоги жінка, маючи звання лейтенанта медичної служби працювала у Старомлинівській лікарні. Одружилася з Іваном Трохимовичем, фельдшером цієї лікарні, який також пройшов війну. Разом із чоловіком повернулися до Словʼянська.

Подружжя виростили трьох дітей. Зараз у Ганни 7 онуків і 8 правнуків. Більшу частину свого життя вона працювала фельдшером у залізничній лікарні. Звідти й вийшла на пенсію.

"Ганна Спиридонівна дуже позитивна, має гарну памʼять, цікавиться всім, що відбувається, самостійно пересувається і потроху займається господарством", — додав Вадим Лях.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок