Які наслідки лісових пожеж в окупованій Сєверодонецькій громаді

Які наслідки лісових пожеж в окупованій Сєверодонецькій громаді

Лісові пожежі на Луганщині
Лісові пожежі на Луганщині.

Збитки для екології від лісової пожежі у Сєвєродонецькій громаді Луганщини, спричинені забрудненням повітря, сягнули сімнадцять мільярдів гривень.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

"Державною екологічною інспекцією у Луганській області розраховано шкоду, заподіяну атмосферному повітрю внаслідок лісових пожеж поблизу села Смолянинове. Вона складає понад 17 мільярдів гривень", — йдеться у повідомленні.

У ОДА додали, що через збройну агресію РФ зайнялась лісова пожежа, поблизу с. Смолянинове Сєвєродонецького району. Вогонь охопив понад дві тисячі гектарів, через що у повітря потрапили забруднюючи речовини.

Як розповідав очільник Луганської ОВА Артем Лисогор, ліс біля села Смолянинове палав декілька діб. Російські окупанти знали про це, але не намагалися його загасити.

Раніше повідомлялось, що внаслідок аналогічних пожеж у Лиманській громаді, спричинених російськими обстрілами, збитки для екології сягнули 2,6 млрд грн. Тоді фахівці зазначили, що підрахували лише збитки, через забруднення повітря. Збитки для лісів можливо буде підрахувати тільки після огляду території спеціалістами.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок