Немає світла на Донеччині. Чи діють графіки вимкнень

Немає світла на Донеччині. Чи діють графіки вимкнень

Оновлено
Світло в Донецькій області
Енергетики ремонтують електромережі. Фото: ДТЕК Донецькі електромережі

У Донецькій області зранку 15 травня продовжують діяти екстрені відключення світла під час ранкового піку. У ряді населених пунктів відсутнє електропостачання.

Про це повідомили у Facebook ДТЕК Донецькі електромережі.

"Звертаємо увагу, що під час екстрених відключень, графіки, які можуть бути спрогнозовані заздалегідь, — не діють. Просимо використовувати електроенергію розумно! Це дозволить мінімізувати кількість відключень!", — йдеться у повідомленні ДТЕК.

За повідомленням "Укренерго" у Telegram, з 6:40 до 09:00 диспетчерський центр застосував контрольовані аварійні відключення для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

"Причина — збільшення дефіциту електроенергії внаслідок зростання споживання через похолодання на тлі наслідків російських обстрілів. Також сьогодні з 00:00 до 24:00 для промислових споживачів будуть діяти графіки обмеження потужності", — розказали в "Укренерго".

Про відключення світла у Костянтинівці розповів кореспондент Суспільне Донбас.

Також у Краматорську застосовується Графік аварійних відключень електроенергії споживачів 1-3 черги за розпорядженням "Укренерго", йдеться у повідомленні у Telegram Краматорської міської ради.

У Мирноградській громаді, як повідомили у Telegram МВА, застосовані графіки аварійних відключень електроенергії. "В енергосистемі країни склалася складна ситуація через постійні ворожі обстріли. Як повідомляє ДТЕК, заходи з енергозбереження введені розпорядженням НЕК Укренерго. Світло вимикатимуть без попередження. Енергетики роблять все можливе, щоб стабілізувати ситуацію", — написала міська військова адміністрація.

Станом на 9 ранку в регіоні скасували екстрені відключення, повідомили у Telegram ДТЕК.

"Енергетики повертають світло в усі домівки. Просимо вас продовжувати розумно споживати електрику. Ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою", — зазначили у компанії.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок