Ситуація на східному фронті: за добу відбито понад 70 штурмів

Ситуація на східному фронті: за добу відбито понад 70 штурмів

Сили оборни України
Війна в Україні. Фото: 148 окрема артилерійська бригада

Більше 70 штурмів відбили українські військові на східному фронті за минулу добу, 22 квітня.

Про це в етері телемарафон "Єдині новини" повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин.

"На східному фронті обстановка останніми днями дещо загострилась, порте без великих суттєвих змін. Найгарячішими напрямками є, Бахмутський Авдіївський та Новопавлівський (колишній Маріїнський). Ситуація складна, але контрольована", — розповів Назар Волошин.

На Луганському напрямку російські окупанти за добу здійснили 19 штурмів. На Куп'янському напрямку за минулу добу армія РФ штурмів не проводила.

На Бахмутському напрямку відбито 16 штурмів. "Окупанти за всяку ціну намагаються захопити селище Іванівське та околиці Богданівки і звісно увірватись до Часового Яру, де наші воїни ціною титанічних зусиль вдасться стримувати штурми ворога"

На Авдіївському напрямку за минулу добу відбито 18 штурмів.

На Новопавлівському напрямку відбито 20 штурмів. Російські військові намагаються штурмувати район Красногорівки, наразі без успіхів.

"Немало-важливий факт, що наші захисники знищують велику кількість російської техніки. Тому всі спроби та намагання окупантів, не мають результату", додав Назар Волошин.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок