З тиждень з Очеретиного евакуювали 10 людей — поліція

З тиждень з Очеретиного евакуювали 10 людей — поліція

Очеретине
Місцевий житель проходить повз розбитий навпіл авіаційною бомбою житловий будинок в селищі Очеретине неподалік окупованої Авдіївка на Донеччині, 15 квітня 2024 року. Getty Images/AFP/Anatolii Stepanov

За минулий тиждень з прифронтового Очеретиного правоохоронці разом з рятувальниками евакуювали десять людей. Серед врятованих — 101-річна жінка.

Про це повідомляє поліція Донецької області.

"Окупанти безперервно атакують Очеретине. Після чергового бомбардування осколкові поранення отримали двоє чоловіків – 21 та 68 років. На допомогу постраждалим прибули "Білі янголи", надали людям першу медичну допомогу та відвезли їх у лікарню", — йдеться у повідомлення.

За даними поліції, всього за минулий тиждень з Очеретиного евакуювали 10 людей. Серед них був 66-річний чоловік та його 101-річна мати. Родина жила у підвалі, переховуючись від регулярних російських обстрілів.

Очеретинська громада розташована неподалік захопленої російськими силами Авдіївки. За даними керівника Селищної військової адміністрації Миколи Коваленко на 13 квітня, в Очеретинській громаді лишались 620 людей. В самому селищі — 250 жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок