На Донеччині зводять третю лінію оборони. Фортифікації оглянув Зеленський

На Донеччині зводять третю лінію оборони. Фортифікації оглянув Зеленський

Важливо

Третю лінію оборони зводять в Донецькій області, фортифікації сьогодні, 19 квітня, під час поїздки у регіон оглянув президент Зеленський.

Про візит президента в регіон повідомили на офіційному сайті.

"Володимир Зеленський ознайомився з перебігом будівництва фортифікаційних споруд на Донеччині. Глава держави оглянув вогневі споруди, захисні залізобетонні конструкції, траншеї, спостережний пункт та невибухові загородження", — йдеться у повідомленні.

Там додали, що начальник Донецької обладміністрації Вадим Філашкін зазначив, що і регіоні зводять третю лінію оборони в регіоні. Роботи виконують Донецька ОВА разом з іншими областями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури.

"Оглянув будівництво фортифікацій — максимум сил має бути зосереджено на цьому напрямку", — написав президент у Telegram.

Оборона Часового Яру

Зеленський також побував командному пункті 41-ї бригади, яка бере участь в обороні на Бахмутському фронті.

Зеленський на фронті
Президент Зеленський на Донеччині побував в командному пункті 41-ї бригади, яка обороняє Часів Яр. Офіс президента України

Як йдеться у повідомленні, про оперативну обстановку в зоні відповідальності, зокрема щодо оборони Часового Яру, доповідав командувач ОСУВ "Хортиця" Юрій Содоль. Він поінформував про основні потреби військових підрозділів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок