Цілодобові штурми підготованими підрозділами: командир "Ахіллесу" Федоренко розказав про Часів Яр

Цілодобові штурми підготованими підрозділами: командир "Ахіллесу" Федоренко розказав про Часів Яр

Військовий 92 ОМБр
Військовослужбовець 92 ОМБр. 92 ОМБр/Facebook

Армія РФ веде цілодобові штурми в напрямку Богданівки, Часового Яру, Іванівського, Кліщіївки, Андріївки, адже має завдання захопити Часів Яр у визначену дату — 9 травня.

Про це розказав в етері "Суспільне. Студія" командир батальйону ударних безпілотних авіакомплексів "Ахіллес" 92-ї бригади Юрій Федоренко.

"Якщо раніше у них стояла задача про поетапне просування крок за кроком, то зараз є чітко визначені дати: до 9 травня мати успіх по місту Часів Яр. Тому попри втрати ударно-штурмові дії йдуть цілодобово в напрямку Богданівки та Часового Яру, Іванівського, Кліщіївки, Андріївки і загалом по лінії бойового зіткнення", — розказав Федоренко.

Він наголосив, що за останні кілька діб "противник жодних тактичних успіхів на полі бою не мав".

"Сьогодні ранок почався з того, що противник із застосуванням легкоброньованої техніки намагався підвезти своє поповнення до передньої лінії. Як наслідок одній БМП-3 вдалося покинути поле боя, але піхоту вона не спішила. Іншу БМП підрозділу, який я очолюю вдалося знищити під час руху із екіпажем", — повідомив Федоренко.

Він наголосив, що російське військо використовує всю наявну техніку, артилерію та інші додаткові технічні засоби, постійно завдає ударів з авіації. На ділянці фронту, де працює його підрозділ, штурмують переважно професійні та підготовна військові російської армії.

"Противник переважно проводить ударно-штурмові дії високопідготованим особовим складом. І це реально видно як по екіпіруванню, так і по тактиці дій на полі бою. Але ряд завдань вони продовжують виконувати мобілізованими представниками приватних військових компаній, які комплектуються з числа тих осіб, що були позбавлені волі на території РФ. Вони використовуються для завдань «в один бік»: коли вони виходять із розумінням, що назад не повернуться. Це розвідка боєм, проходження через мінні загородження, евакуація броньованої техніки, здвідки противник 99% буде уражений".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок