Стан поранених жителів Костянтинівки внаслідок обстрілу 12 квітня

Стан поранених жителів Костянтинівки внаслідок обстрілу 12 квітня

Ексклюзивно

Жінка 1998 року народження, яка дістала поранення внаслідок обстрілу Костянтинівки 12 квітня, перебуває у лікарні у важкому стані. Інші поранені проходять амбулаторне лікування — у них різні травми та поранення.

Про це розповіли Суспільному Донбас директорка "Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" Олена Руденко та медична директорка з методичної та інформаційно-аналітичної роботи "Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради" Олена Філіппова.

"У нас всього шість людей потрапили до лікарні. Одна жінка 1998 року народження у тяжкому стані. Там поранення такі — перелами кінцівок, множинні уламкові поранення, вона у важкому стані", — розповіла Руденко.

Інші поранені внаслідок вчорашнього обстрілу Костянтинівки, лікуватимуться амбулаторно, уточнила медична директорка. "Поранення є, контузії, забої грудної клітини", — сказала Філіппова.

За словами Олени Філіппової, жінку, яка була поранена у Нью-Йорку 12 квітня, у тяжкому стані відправили вчора до лікарні в Дніпро.

Що відомо про обстріл Костянтинівки 12 квітня 2024 року

Як розповів Суспільному Донбас в. о. начальника Костянтинівської військової адміністрації Сергій Горбунов, російські військові обстріляли Костянтинівку на Донеччині з РСЗВ "Смерч" 12 квітня. Поранені шестеро людей, одна людина у важкому стані.

Пошкоджені дев'ять фасадів приватних будинків, шість автівок, два службових авто, шість газопроводів, лінія електропередач і одна багатоповерхівка.

Речниця обласної ДСНС розповіла Суспільному Донбас, що внаслідок обстрілу Костянтинівки в п'ятиповерховому багатоквартирному будинку виникла пожежа балконів з 2-го по 5-й поверх. Тип зброї встановлюють.

Вона додала, що рятувальники ліквідували загоряння на площі 150 кв.м.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок