Окупанти штурмували майже на всіх напрямках східного фронту — Генштаб

Окупанти штурмували майже на всіх напрямках східного фронту — Генштаб

Окупанти штурмували майже на всіх напрямках східного фронту — Генштаб
. Фото: Генштаб ЗСУ/Facebook

Протягом минулої доби 30 листопада російські окупанти штурмували на усіх ділянках фронту на сході України, окрім Шахтарського району. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

На Куп’янському напрямку РФ, за підтримки авіації, штурмувала біля Синьківки, північно-східніше Петропавлівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де Силами оборони відбито 7 атак.

На Лиманському напрямку українські захисники відбили 6 атак росіян в районах Серебрянського лісництва Луганської області та Торського Донецької області, відбито 6 атак.

На Бахмутському напрямку російські окупанти штурмували поблизу Богданівки, Андріївки та Кліщіївки Донецької області, де українські воїни відбили 24 атаки.

На Авдіївському напрямку армія РФ, за підтримки авіації, не полишає спроб оточити Авдіївку. Безуспішними були штурми РФ біля Степового, Новокалинового, Авдіївки, Тоненького, Сєверного, Первомайського Донецької області, де відбито 20 атак.

На Мар’їнському напрямку РФ, за підтримки авіації, атакувала в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області. Тут оборонці відбили 10 атак.

На Шахтарському напрямку росіяни штурмів не проводили.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок