Російські військові 27 разів атакували Авдіївський напрямок — Генштаб

Російські військові 27 разів атакували Авдіївський напрямок — Генштаб

Українські військові на фронті
. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Українські військові протягом 28 листопада відбили 4 російських атаки на Лиманському, 16 на Бахмутському, 27 атак на Авдіївському та 17 на Мар'їнському напрямках.

Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

За даними Генштабу, минулої доби на Лиманському напрямку ЗСУ відбили 4 атаки окупантів поблизу Тернів Донецької області, а на Мар’їнському напрямку українські військові відбили 17 атак біля Красногорівки, Мар’їнки та Новомихайлівки. Водночас на Шахтарському напрямку російські війська безуспішно штурмували південно-західніше Старомайорського та Водяного.

"На Бахмутському напрямку противник вів штурмові дії в районах Богданівки, Кліщіївки, Андріївки та Північного Донецької області. Тут українські захисники відбили 16 атак. Водночас Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах", — йдеться у повідомленні.

На Авдіївському напрямку, як зазначили у штабі, російські військові без успіху наступали південніше Новокалинового, Степового, Авдіївки, Тоненького та Первомайського, де Сили оборони відбили 27 атак.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок