Пробув під завалами шість днів. В селі під Авдіївкою врятували людину з-під уламків будинку

Пробув під завалами шість днів. В селі під Авдіївкою врятували людину з-під уламків будинку

У селі Новокалинове, що поблизу Авдіївки на Донеччині, поліцейські та військові дістали з-під завалів 44-річного чоловіка, який після прямого влучання снаряда в будинок перебував під уламками. Чоловік провів шість днів під завалами будинку.

Про порятунок чоловіка розказали у поліції Донеччини.

Врятований чоловік Микола розповів поліцейським, що в момент обстрілу був разом із 39-річним братом.

"За півтори-дві секунди почув декілька вибухів, на мене впали уламки будинку, ймовірно, стеля. Я опинився заблокований між стіною і стелею. Почав звати на допомогу, але ніхто не відповів".

За словами чоловіка, він кликав брата, проте відповіді не було. Кликав і по допомогу, проте ніхто не відгукнувся. Чоловіка завалило не повністю, каже, зміг дістати банку горіхів, паштет та пляшку мінеральної води, — це все, що мав у ці дні.

"На наступний день я знайшов свисток, бо звати на допомогу вже не було голосу, але поряд нікого не було: ми в селі жили найближче до лінії фронту. Потім почалися постійні обстріли, мабуть, всі ховалися. На шостий день мене знайшли, коли свистів у свисток, я сказав, що живий. Потім почув як приїхало авто, це були військові, які мене врятували".

11 листопада стався обстріл населеного пункту, розповів керівник поліції Авдіївки Денис Філіпов. 27 листопада голова Очеретинської військово-цивільної адміністрації повідомив поліції, що під завалами будинку може бути людина. На місце обстрілу, розповідають в поліції, приїхали бійці 31-ї окремої механізованої бригади: на місці військові підтвердили, що під уламками дійсно перебуває жива людина.

"Військові почали визволяти з пастки постраждалого. Рятувальна операція ускладнювалась обстрілами з боку російських окупантів. Ризикуючи життям, військовослужбовці підняли з-під завалів 44-річного господаря будинку, який понад 6 днів боровся за життя", — додали поліцейські.

Нині Микола, за даними поліції області, у Мирноградській лікарні. Аби продовжити розбір завалів його будинку у Новокалиновому, потрібна спеціальна техніка.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок