Троє рятувальників з Донеччини отримали державні нагороди

Троє рятувальників з Донеччини отримали державні нагороди

Троє рятувальників з Донеччини отримали державні нагороди
. Анна Тараріна, яка отримала орден "За мужність III ступеня". Фото: ГУ ДСНС в Донецькій області

На передодні Дня рятівника президент України нагородив трьох рятувальників з Донеччини державними нагородами. Ще дев'ять рятувальників отримали відзнаки та грамоти Міністерства внутрішніх справ України.

Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС України в Донецькій області.

Орден "За мужність II ступеня" отримав підполковник служби цивільного захисту Аріф Абдуллаєв.

Ордени “За мужність III ступеня” отримали полковник служби цивільного захисту В'ячеслав Філюшин та головний майстер-сержант служби цивільного захисту Анна Тараріна.

Також 15 вересня у Дніпрі відзначили ще дев'ятьох працівників ДСНС Донеччини.

"Відомчі відзнаки та грамоти Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Збройних Сил України отримали 9 рятувальників та рятувальниць. Також співробітники Головного управління отримали чергові спеціальні звання", — повідомили у пресслужбі.

Що відомо про День рятівника

День рятівника — це офіційне свято, яке в Україні щорічно святкують 17 вересня. Свято було встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

День рятівника святкують працівники:

  • аварійно-рятувальних служб,
  • пожежної охорони,
  • інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок