У Покровській громаді на Донеччині проведуть ревізію МАФів

У Покровській громаді на Донеччині проведуть ревізію МАФів

У Покровській громаді на Донеччині проведуть ревізію МАФів
. Суспільне Херсон

У Покровській громаді, що на Донеччині, проведуть ревізію МАФів. Наразі базу підприємців переглядають, адже з початку війни велика частка бізнесу виїхала за межі громади.

Про це йдеться у повідомленні Покровської міської військової адміністрації.

"Якщо виявиться, що торговельний павільйон був незаконно встановлений і в ньому на теперішній час не здійснюється підприємницька діяльність, він підлягатиме демонтажу. Щодо інших тимчасових споруд, які працюють, представникам бізнесу буде запропоновано оформити дозвільні документи", — розповів начальник управління земельних відносин та агропромислового розвитку Дмитро Кюрджиєв.

За даними МВА, вже днями представники профільних підрозділів Покровської МВА готуються провести рейд містом, щоб перевірити, чи законно встановлені торговельні споруди.

Що відомо про ситуацію у Покровську

За даними начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка, наразі у місті 54 тисячі людей. Під час опалювального сезону до міста повернулись люди. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у населеному пункті проживало 84 тисячі людей. Найменше під час бойових дій у місті залишалось 36 тисяч жителів.

Читайте також: Покровська МВА оприлюднила список вулиць, які збираються перейменувати. 45 назв винесуть на обговорення громадськості

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок