На Донеччині у деокупованому селищі поліцейські навчали школярів робити флікери

На Донеччині у деокупованому селищі поліцейські навчали школярів робити флікери

На Донеччині у деокупованому селищі поліцейські навчали школярів робити флікери
. Фото: Суспільне Донбас

На Донеччині патрульні поліцейські Слов’янського відділу поліції приїхали у деокуповане у жовтні селище Ярова Лиманської громади. Інспектори зустрілися зі школярами і вчили дітей виготовляти світловідбиваючі браслети — флікери.

На початку заняття школярі із селища Ярова разом із поліцейськими повторюють правила поводження із вибухонебезпечними предметами.

"Зараз травка поросте, ростяжки, мині взагалі будуть непомітно", — застерігають поліцейські.

Лиманська громада, до якої належить селище Ярова, перебувала під російською окупацією чотири місяці. За словами патрульної поліцейської, територію досі продовжують очищати від снарядів та мін. Тому такі заняття зі школярами тут досить актуальні, зазначила вона.

"Нашим завданням є не тільки нагадування правил безпеки, враховуючи специфіку нашого регіону, це дуже актуально та необхідно, а ще й звичайне доброзичливе спілкування та знайомство. Ми побували в декількох населених пунктах Лиманської громади, дуже сподіваємося, що це не останні наші заняття і далі ми теж зможемо продовжити свою роботу", — сказала вона.

Після правил з мінної безпеки, безпека на дорогах. Поліцейські навчили школярів виготовляти світловідбиваючі браслети.

"На таких заняттях поліцейські нагадують не тільки про правила безпеки, а ще й навчають маленьких громадян робити флікери – це невеликі світлоповертальні елементи, які допомагають пішоходам бути в темну пору доби більш помітними на дорозі", — розповіла патрульна поліцейська Ксенія Яцен.

Читайте також

Авто для мами-підполковниці. 16-річна львів'янка зібрала гроші на автомобіль для військових на Донеччині

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок