У Словʼянську хочуть встановити 20 укриттів: яку суму витратять

У Словʼянську хочуть встановити 20 укриттів: яку суму витратять

У Словʼянську хочуть встановити 20 укриттів: яку суму витратять
. Модульне укриття: Суспільне Харків

Мобільні укриття планують встановити у Слов'янську Донецької області. Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації уклало договір на двадцять укриттів для міста.

У єдиній системі державних закупівель Прозоро опубліковані дані про закупівлю: управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації провело тендер і уклало договор із харківським з харківським приватним акціонерним товариством "Трест житлобуд-1".

Сума контракту — 7,5 мільйонів гривень, вартість одного укриття становить 375,5 тисяч гривень. Згідно з умовами договору, всі укриття повинні встановити у місті до кінця 2023 року.

Читайте також про обстріли Донеччини

  • Протягом 29 січня на Донеччині від обстрілів загинув житель Красногорівки, ще одна людина отримала поранення.
  • Окупанти 30 січня обстріляли житловий квартал Курахового, пошкоджено декілька багатопорових та приватних будинків.
  • У Донецькій області загинула одна людина у Парасковіївці Соледарської громади. У Костянтинівці пошкоджені сім багатоповерхівок, сім гаражів та готель внаслідок ракетного удару 28 січня.
  • Протягом 28 січня російська армія артилерією та ракетами обстріляла Курахове та село Костянтинопільське Донецької області. Поранених та загиблих немає.
  • 28 січня на Донеччині від обстрілів російської армії загинули четверо мирних жителів — троє у Костянтинівці та один у Бахмуті. Ще 17 людей отримали поранення.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок