У Соледарі залишається понад пів тисячі цивільних — Кириленко

У Соледарі залишається понад пів тисячі цивільних — Кириленко

У Соледарі залишається понад пів тисячі цивільних — Кириленко
. Фото: Facebook/ 93-тя ОМБр "Холодний яр"

У Соледарі наразі знаходиться понад пів тисячі цивільних, серед яких є люди похилого віку. Деякі з них зараз вирішили виїхати, але це неможливо через інтенсивні бойові дії.

Про це в ефірі телемарафону Суспільному розповів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"В Соледарі знаходиться 523 людини. Всі люди, які мали бажання, виїхали, і їх забезпечили транспортом", — заявив Кириленко.

Кириленко додав, що наразі є люди, які змінили свою думку і бажають евакуюватись, але такої можливості нема через активні бойові дії. Допоки не буде можливості безпечно заїхати та виїхати з міста, евакуацію проводити не будуть.

"В них є запас харчування. Металі печі, дрова. Все було накопичено до нового року з запасом. Влада займалася розподіленням і запаси у місцевих у Соледарі є. Ми закривали очі що у людей є старі запаси та роздавали ще, бо розуміли що ситуація може погіршитись", — повідомив Кириленко.

Павло Кириленко додав, що у нього нема достовірної інформації про дітей у Соледарі, але достеменно відомо про людей похилого віку, старше 50 років. За його словами, люди живуть у підвалах, в місті немає жодної вцілілої будівлі.

Ща словами речниці Донецької ОВА Тетяни Ігнатченко, Соледар кожної доби зазнає значних.

"Стосовно руйнувань за інформацією, яка була за попередню добу, лише на одній околиці міста було пошкоджено 25 будинків, з них 4 будинки згоріли повністю, і 7 будинків було просто розтрощено до щенту", — заявила Ігнатченко.

Що відомо про оборону Соледару

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок