Де йдуть бої та немає швидкої. Як працює "Білий Янгол" на Донеччині

Де йдуть бої та немає швидкої. Як працює "Білий Янгол" на Донеччині

Де йдуть бої та немає швидкої. Як працює "Білий Янгол" на Донеччині
. Кадр із відео поліції Донеччини

На Донеччині спеціальні екіпажі поліції "Білий янгол" допомагають людям, яким потрібна медична допомога. Вони доправляють жителів прифронтових територій до лікарень, евакуюють у безпечні місця та надають першу медичну допомогу.

"Збирайтеся, поїдемо, відігріємо вас хоча б. Якщо не надумаєте, я вас через 3-4 дні назад привезу", — так поліцейський Артем Щусь переконує евакуюватись літню жінку, яка живе поблизу лінії фронту у квартирі без опалення.

Де йдуть бої та немає "швидкої". Як працює "Білий Янгол" на Донеччині
Кадр із відео поліції Донеччини

Жінка погоджується на евакуацію, самостійно ходити вона не може — пересувається на милицях, тож поліцейські допомагають їй дійти до автівки.

До міст та селищ, де щоденні бої, та "швидкої" нема, до лікарень людей доправляють поліцейські екіпажі. Вони працюють від початку повномасштабного вторгнення на Донеччині під назвою "Білий янгол". Займаються евакуацією людей та допомагають жителям.

За словами голови Національної поліції Ігоря Клименка, ці поліцейські вчились на тренінгах у військових та іноземних парамедиків: "Вони можуть не тільки надавати першу медичну допомогу, а вони знають, як правильно евакуювати літніх людей, дітей".

Читайте ще

Як 7-річного Стаса разом з сім'єю евакуювали з Бахмута до Чернівців

"Більшість, кого ми вивозимо з Красногорівки, — загиблі від обстрілів або травмовані": поліцейські про евакуацію з міста

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок