РФ стягує війська у Луганську область та в Маріупольський район

РФ стягує війська у Луганську область та в Маріупольський район

РФ стягує війська у Луганську область та в Маріупольський район
. Російські військові. Фото: АР

Російські окупаційні війська стягують сили у Маріупольський район та на Луганщину. Військові РФ селяться у базах відпочинку та вцілілих будинках, висиляв людей з власних помешкань. Про це повідомляє генеральний штаб ЗСУ

"У Луганську відзначається збільшення російських військ. В населених пунктах Красне та Сімейкине, на тимчасово окупованій території Луганської області, противник розміщує особовий склад у залишених помешканнях та примусово виселяє цивільне населення з домівок в інші населені пункти", — йдеться у повідомленні.

Також за даними радника міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, Росія продовжує нарощування військовий контингент в Маріуполі та Маріупольському районі. Військові частини з Херсонського напряму розквартировано на узбережжі від Урзуфу до села Мелекіне.

"Зафіксовано розгортання пункту зв’язку в селі Юр’ївка, розміщення щонайменш 30 танків на території одного з сільгосп підприємств в селі Ялта. Зафіксовано розміщення живої сили в селах Мангуш, Нікольське, Кальчик та інших", — повідомив Петро Андрющенко.

Андрющенко додав, що у порівнянні з вереснем, кількість російських військових збільшилась у 10 разів, і наразі ставить близько 10 -15 тисяч окупантів у Маріупольському району.

Що відомо

  • У Юр'ївці на Донеччині окупанти розгорнули пункт зв'язку — радник мера
  • У Маріуполі фіксують збільшення кількості військової техніки та окупантів.
  • В окупованому Маріуполі на російській техніці, яка курсує через місто, помітили нову позначку.
  • Росія хоче розгорнути Росгвардію у Маріуполі.
  • Радник мера Петро Андрющенко повідомляв, що російські окупанти, які перекидають техніку та особовий склад через Маріуполь, почали знімати відео, аби потім знайти тих людей, хто фіксує рух техніки містом.

Читайте також

Кадирівці встановлюють владу на Донбасі та вивозять майно до Чечні — Центр стратегічних комунікацій

У Маріуполі щотижня вмирає 150 людей — міська рада

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок