19 листопада у Донецькій області діятимуть стабілізаційні відключення електроенергії. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі ДТЕК Донецькі електромережі.
Під час стабілізаційних відключень електроенергія буде відсутня протягом чотирьох годин. З їх графіком можна ознайомитись на сайті компанії.
"За дозволом НЕК Укренерго, повертаємось до відключень згідно зі стабілізаційними графіками. Однак пошкодження енергетичної інфраструктури дуже значні. Тому можливі екстрені відключення поза графікам", — розповіли у компанії.
У пресслужбі зазначили, що у графіках відключення можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.
Чим відрізняються стабілізаційні та екстрені відключення? - пояснює ДТЕК Донецькі електромережі
Чим відрізняються відключення
- Стабілізаційні відбуваються за ініціативи НЕК Укренерго на завчасно визначений об’єм електроенергії, яку потрібно зекономити. Наприклад, на 200 МВт. Для таких відключень розроблені графіки. Знайти їх можна на сайті ДТЕК Донецькі електромережі.
- Екстрені відключення доводиться застосовувати, коли НЕК Укренерго треба збалансувати енергосистему на більшу потужність, ніж це передбачено графіком. Передбачити їх неможливо, адже команда на місця (у області та міста) приходить раптово її мусять виконати 10-15 хвилин.
Що відомо
- Удень 15 листопада війська РФ випустили близько 100 ракет по Україні, понад 70 з яких збили сили протиповітряної оборони України. Це одна з найбільших атак. Після ракетних обстрілів з боку Росії за розпорядженням Національної енергетичної компанії "Укренерго" ДТЕК Донецькі електромережі розпочали екстрені відключення світла.
- РФ намагається зруйнувати енергетичну інфраструктуру України. Глава Міністерства енергетики Україні Галущенко заявив, що Росія здійснила наймасованіший обстріл енергосистеми з початку війни. Наслідки можуть бути для сусідніх держав. Так, ракетна атака РФ призвела і до масових відключень електроенергії у Молдові.
Читайте також
Що відомо про масовану атаку РФ по Україні 15 листопада
Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram