У Юр'ївці на Донеччині окупанти розгорнули пункт зв'язку — радник мера

У Юр'ївці на Донеччині окупанти розгорнули пункт зв'язку — радник мера

У Юр'ївці на Донеччині окупанти розгорнули пункт зв'язку — радник мера
. Маріуполь, Донеччина, березень 2022. Фото: Маріупольська міська рада

У Юр'ївці на Донеччині російські окупанти розгорнули пункт зв'язку, а у на території одного з сільгосп підприємств у селищі Ялта росіяни розмістили щонайменше 30 танків. Про ситуацію в Маріуполі та Маріупольському районі розповів у Telegram радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"В Маріуполі та районі російські окупанти нарощують свої сили, зараз їх близько 10-15 тисяч. Щодня щонайменш 30 вантажівок з живою силою транзитом через місто рухається на Донецькій напрямок, здебільшого, це новомобілізовані з Росії", — зазначив Андрющенко.

За даними Петра Андрющенка, військові частини прибули з Херсонського напрямку. Військових розквартирували від Урзуфа до Мелекіного, що у Маріупольському районі.

"Найбільша концентрація російських військових на ділянці Юр’ївка – Нова Ялта та Білосарайська Коса — Мелекіне. Армія РФ зайняла всі пансіонати та бази відпочинку. Прибувають разом з військовою технікою, яку розміщують в місцях дислокації", — розповів радник мера.

Андрющенко повідомив, що окупаційні війська фіксують у Мангуші, Нікольському, Кальчику та в районі станції Асланов біля населеного пункту Македонівка.

"Російські окупанти почали рух військових колон в напрямку Гуляйполя, що у Запорізькій області, транзитом через Мангуш — Нікольське та з Маріуполя через населені пункти Агробаза — Бердянське — Приазовське.

Як розповів радник міського голови, нові підрозділи російських окупантів прибули в Маріуполь та сконцентровані в центральному районі.

Що відомо

  • У Маріуполі фіксують збільшення кількості військової техніки та окупантів.
  • В окупованому Маріуполі на російській техніці, яка курсує через місто, помітили нову позначку.
  • Росія хоче розгорнути Росгвардію у Маріуполі.
  • Радник мера Петро Андрющенко повідомляв, що російські окупанти, які перекидають техніку та особовий склад через Маріуполь, почали знімати відео, аби потім знайти тих людей, хто фіксує рух техніки містом.

Читайте також

Кадирівці встановлюють владу на Донбасі та вивозять майно до Чечні — Центр стратегічних комунікацій

У Маріуполі щотижня вмирає 150 людей — міська рада

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок