Так звана Лінія Вагнера не зупинить Сили оборони — Генштаб ЗСУ

Так звана Лінія Вагнера не зупинить Сили оборони — Генштаб ЗСУ

Так звана Лінія Вагнера не зупинить Сили оборони — Генштаб ЗСУ
. Лінія оборони окупантів на Луганщині. Фото: twitter.com/EuroMaydan

Так звана лінія Вагнера ретельно вивчається українськими військовими та розглядаються шляхи її подолання. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

За даними Генштабу, на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини російським військовим формуванням "Група Вагнера" будує систему протитанкових оборонних споруд.

"Інженерні споруди мають зупинити або ускладнити просування військ противника. Це можуть бути як вибухові, так і невибухові загородження. Однак історія війн має досить багато прикладів, коли на кожну зброю виготовлявся засіб протидії. Відповідно й у нас, завдяки міжнародним партнерам, є засоби подолання мінно-вибухових загороджень", — розповів Олексій Громов.

Що відомо

  • 19 жовтня власник Wagner Group Євген Пригожин заявив в Інтернеті, що його команда інженерів будує велику укріплену "лінію Вагнера" оборони в окупованій Росією Луганській області, і опублікував карту, на якій показано запланований масштаб проєкту", — повідомляло Міноборони Великої Британії. На зображеннях була ділянка новозбудованої протитанкової оборони та системи окопів на південний схід від Кремінної Луганської області.
  • 21 жовтня CNN опублікували супутникові знімки фортифікаційних укріплень російської армії, що зробила компанія Maxar Technologies show.

Читайте також

Росія будує укріплену "лінію Вагнера" в тимчасово окупованій Луганській області

130 днів спротиву: окупація Луганської області Росією. Хронологія подій

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок