У Лимані на Донеччині точаться бої. Російські окупанти здаюся в полон

У Лимані на Донеччині точаться бої. Російські окупанти здаюся в полон

У Лимані на Донеччині точаться бої. Російські окупанти здаюся в полон
. Лиман. Донецька залізниця. Фото: УНІАН

ЗСУ зайшли в Лиман на Донеччині, на в'їзді до міста підняли український прапор, зараз там точаться бої. Про це під час телемарафону повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.

"Поблизу Лимана проходять "стабілізаційні заходи". Це означає, що зараз, в першу чергу, шукають залишки окупантів, залишки мін та боєприпасів. І також колаборантів та зрадників, які можуть шкодити діям ЗСУ", — розповів Череватий.

Череватий розповів, що російські окупанти здаюся в полон.

"Стратегічне значення взяття цього пункту важко переоцінити: щоб продовжити успішну харківську операцію, відкрити браму для звільнення подальших територій на сході України. Важливий момент – оточити величезну кількість армії РФ(а серед них були і елітні війська). Це важливо і стратегічно і психологічно", — зазначив речник.

Російські видання почали публікувати інформацію про відведення російських військ з населеного пункту Лиман, посилаючись на Міноборони РФ.

"У зв'язку зі створенням загрози оточення союзні війська були відведені з населеного пункту Червоний Лиман (росіяни використовують стару назву міста до декомунізації — прим. ред.) на вигідніші рубежі", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 1 жовтня керівник Офісу президента України Андрій Єрмак оприлюднив у Telegram-каналі відео, на якому українські військові підняли прапор України на околицях Лимана.
  • Українські військові звільнили Шандриголове, Ставки, Новоселівку, Ямпіль, Дробишеве поблизу Лимана
  • 30 вересня "ДНР" визнали, що Лиман напівоточений

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок