У Маріуполі окупанти зносять будинки, під якими можуть бути тіла загиблих

У Маріуполі окупанти зносять будинки, під якими можуть бути тіла загиблих

У Маріуполі окупанти зносять будинки, під якими можуть бути тіла загиблих
. Окупанти зносять зруйновані будинки у Маріуполі, фото: Петро Андрющенко

У Маріуполі російські окупанти почали зносити будинки не розбираючи завалів, під якими можуть бути тіла загиблих. Все вивозять на сміттєзвалище.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його інформацією, 3 червня окупанти знесли кілька будинків по проспекту Єдності 56-60. Це відбувалось під посиленою охороною.

"Данні про нові тіла загиблих неможливо отримати у зв'язку з тим, що після знесення все вивозиться на сміттєзвалище Лівобережного району. Якщо в будівлях залишались трупи, то їх разом зі сміттям вивантажено на сміттєвому полігоні", — повідомив Андрющенко.

Що відомо

  • Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко під час брифінгу заявив, що, на його думку, російські окупанти запрошують маріупольців повертатися у місто, щоб створити "живий щит" з них.
  • Російська окупаційна адміністрація готується зносити будинки, що були зруйновані під час обстрілів Маріуполя, а людей із вцілілих квартир переселяти.
  • 2 червня у Маріуполі російські окупанти прийняли рішення про необхідність посилення режиму фільтрації.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок