У Слов'янську досі відсутнє водопостачання

У Слов'янську досі відсутнє водопостачання

У Слов'янську досі відсутнє водопостачання
. Pixabay

У Слов’янську головною проблемою залишається відсутність водопостачання. Відновити його неможливо через знеструмлення водозаборів фільтрувальної станції "Словміськводоканалу" в селі Маяки та на об’єктах КП "Вода Донбасу". Про це повідомив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

"Енергетики працюють над цим завданням. Сподіваюся, що вони з ним впораються, як впоралися із відновленням подачі на місто електроенергії. Низький їм за це уклін. Люди працювали під обстрілами, у зоні бойових дій. Роботи продовжуються і зараз. Без електрики поки що залишаються Билбасівка, Мирне та кілька інших мікрорайонів", — сказав Лях.

Він додав, якщо завтра ситуація з водопостачанням не нормалізується, в місті буде організовано підвіз води, а графік буде повідомлено додатково.

Очільник Слов’янської громади зазначив, що поки що воду можна набрати на фільтрувальній станції на вул. Батюка, 68, водонапірних станціях у пров. Виноградному, 1а, та на вул. Заводський, 16. А в центрі міста можна користуватися вуличними колонками, які розташовані за такими адресами: вул. Світлодарська, 14; Свободи, 5; Ярослава Мудрого, 9; Торгова, 4. Крім того, технічну воду можна набрати із свердловин, що знаходяться у Шовковичному парку.

Що відомо

  • Бахмутський та Краматорський райони зі світлом
  • 29 травня внаслідок бойових дій перебито високовольтну лінію електропередачі. Краматорськ та всі сусідні міста без світла. На магістральній лінії електропередач 330 кВ спрацював аварійний захист — знеструмлено Центральну електропідстанцію в районі Торецька.
  • Під час ремонту 29 травня резервна лінія електропостачання не витримала навантаження.
  • Частина мікрорайонів Слов'янська без світла
  • Через бойові дії на Донеччині 27 травня роботу Слов'янської ТЕС зупинили. Про це повідомила пресслужба ПАТ "Донбасенерго".
  • Одинадцять населених пунктів Донеччини залишилися без водопостачання
  • В частині Слов’янська відсутнє водопостачання через пошкодження лінії електропередач, яка забезпечує живлення водозабору фільтрувальної станції в селі Маяки. Також без електрики залишаються окремі райони міста.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок