Частина мікрорайонів Слов'янська без світла

Частина мікрорайонів Слов'янська без світла

Частина мікрорайонів Слов'янська без світла
. Оригінальне

28 травня повністю відновили подачу електроенергії у всіх населених пунктах Слов'янської громади. Але через годину високовольтну лінію, від якої "заживлені" міські підстанції, знову було пошкоджено. На цю мить частина мікрорайонів міста без світла. Про це повідомив начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

Він додав, що знеструмленим залишається і Маяцький водовід, припинене водопостачання мікрорайонів Залізничний, Мимівка, Голубівка, Монголія, частково Лісного та Північного.

Вадим Лях зазначив, що відновити подачу водопостачання вдасться тільки після усунення пошкодження високовольтної лінії електропередач.

"У цій ситуації найкращим виходом для населення є евакуація. На завтра є можливість записатися на евакуаційний рейс до Рівненської області з розселенням. Запис по телефонах гарячої лінії", — підкреслив очільник Слов'янська.

Що відомо

  • Донеччину 28 травня окупанти обстріляли ракетами, "Ураганами", танками та важкою артилерією — є загиблі та поранені
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко спростував чутки, які останнім часом ширяться Донеччиною, про повне знеструмлення області.
  • Через бойові дії на Донеччині 27 травня роботу Слов'янської ТЕС зупинили. Про це повідомила пресслужба ПАТ "Донбасенерго".
  • Одинадцять населених пунктів Донеччини залишилися без водопостачання
  • В частині Слов’янська відсутнє водопостачання через пошкодження лінії електропередач, яка забезпечує живлення водозабору фільтрувальної станції в селі Маяки. Також без електрики залишаються окремі райони міста.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок