Україна веде перемовини про обмін першої групи поранених захисників Маріуполя — Верещук

Україна веде перемовини про обмін першої групи поранених захисників Маріуполя — Верещук

Україна веде перемовини про обмін першої групи поранених захисників Маріуполя — Верещук
. Глава МінТОТ Ірина Верещук. Фото: ОПУ

Українська влада веде перемовини про обмін військовополонених РФ на українських захисників Маріуполя. Про це повідомила віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук.

"Ми ведемо дуже складні перемовини щодо евакуації важкопоранених бійців з Азовсталі в обмін на полонених росіян. На жаль, публічні коментарі деяких політиків, журналістів та громадських діячів щодо змісту переговорів не тільки дезінформують та дезорієнтують суспільство, а й шкодять переговорному процесу", — повідомила Ірина Верещук.

За словами Верещук, наразі ведуться перемовини про 38 важкопоранених лежачих українських військових. Наразі немає перемовин про обмін 500 або 600 людей.

"Закликаю всіх працювати серйозно, не пускатися в нереальні міркування та заяви. Тільки реалістичність і тверезість думок та дій дасть результат", — заявила Верещук.

Читайтет також: "Все нормально, нас гатять. Кохана, тримайся": історія дружини оборонця "Азовсталі"

Що відомо

  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня. Українські військові тримають оборону на території комбінату "Азовсталь".
  • У Маріуполі на металургійному комбінаті "Азовсталь", який штурмує армія РФ, перебуває понад тисяча українських військовослужбовців. Близько сотні з них поранено. Про це в інтерв’ю AFP повідомила голова Мінреінтеграції Ірина Верещук.
  • Петиція дружини командира полку "Азов" Катерини Прокопенко до генсека ООН Антоніу Гутерреша із закликом застосувати процедуру еxtraction для українських військових, які заблоковані на Азовсталі в Маріуполі, набрала понад 1 млн підписів.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок