Під час евакуації цивільних з Азовсталі загинуло троє українських бійців

Під час евакуації цивільних з Азовсталі загинуло троє українських бійців

Під час евакуації цивільних з Азовсталі загинуло троє українських бійців
. Азовсталь, фото: Planet Labs PBC

Під час евакуації мирних жителів з заводу Азовсталь 6 квітня, через атаки російкої армії загинуло троє українських війкових, які продовжують тримати оборону у заблокованому Маріуполі. Про це повідомляє Громадське з посиланням на заступника командира полку "Азов" Святослава Паламара.

"Заступник командира полку "Азов" капітан Святослав Паламар "Калина" заявив, що 6 травня під час передачі цивільних для евакуації троє українських бійців загинули, ще шестеро отримали поранення", — йдеться у повідомленні.

Також, за інформацією полку "Азов", заяви російської армії про добровільну здачу українських захисників у полон, неправдива. Російські окупаційні ЗМІ повідомляли, про те що українські військові з Азовсталі вийшли з білим прапором та здались.

"Для реалізації плану евакуації цивільних використовуються білі прапори обома групами. Так і цього разу для евакуації громадян із території заводу "Азовсталь" обидві групи використовували такі стяги. Хочемо зауважити, що ця процедура проводиться вже вчетверте", — повідомив полк "Азов".

Що відомо

  • Аби мати можливість пересуватись Маріуполем та окупованою частиною Донеччини люди мають отримати "дозволи" від окупантів.
  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня. Українські військові тримають оборону на території комбінату "Азовсталь", по якому російські окупанти продовжують завдавати бомбові удари. Там перебувають мирні жителі та українські військові.
  • Офіцерів російської окупаційної армії знімають з бойових позицій для охорони так званого "параду" 9 травня у Маріуполі.
  • У Маріуполі російські окупанти хочуть влаштувати в Маріуполі на 9 травня "парад полонених". Для цього, крім військовополонених, планують перевдягати у форму цивільних. Для організації параду у місто прибув кремлівський куратор ОРДЛО Сергій Кирієнко.
  • В Маріуполі російські окупанти змінюють українські дороговказівники на російськомовні.
  • Російські окупанти у Маріуполі встановили пам’ятник бабці з червоним прапором на площі Воїнів-Визволителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок