Кількість жертв обстрілу у Краматорську збільшилась — Кириленко

Кількість жертв обстрілу у Краматорську збільшилась — Кириленко

Кількість жертв обстрілу у Краматорську збільшилась — Кириленко
. Фото: Донецька ОВА

52 загиблих, із них п’ятеро - діти. 109 поранених. Таку кількість жертв маємо на 23 годину внаслідок удару російських окупаційних військ "Точкою-У" по залізничному вокзалу Краматорська. Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Кириленко.

"На цей момент до лікарень було доправлено 98 осіб. Очікуємо, що за медичною допомогою протягом одного-двох днів будуть звертатися й інші постраждалі, тож кількість жертв буде постійно змінюватися", — розповів Кириленко.

Він додав, що з 98 поранених, які були доправлені до медзакладів, 16 дітей, 46 жінок та 36 чоловіків. Дванадцятеро з них померли у лікарні. 38 людей загинули одразу на вокзалі.

Що відомо

  • 8 квітня по залізничному вокзалу Краматорська армія РФ нанесла ракетний удар.
  • У Краматорську на залізничному вокзалі під час обстрілу російської армії з ракет Точка-У знаходилось близько чотирьох тисяч людей.
  • Прокуратуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК Україникараються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.).

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок