Яка ситуація на лінії фронту у Донецькій області

Яка ситуація на лінії фронту у Донецькій області

Яка ситуація на лінії фронту у Донецькій області
. Тренування танкового батальйону, фото: штаб ООС

У Донецькій області від початку повномасштабного вторгнення українські військові вимушені були залишити деякі населені пункти, але вони закріпилися на нових рубежах і контратакують армію РФ. Ситуація залишається складною. Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

"В порівнянні з початком повномасштабних дій лінія фронту зсунулась. Маріуполь знаходиться в облозі, але залишається українським містом. По лінії розмежування не під контролем української влади Волноваха. Після того як місто було фактично знищенне війкові вимушені були відійти", — розповів Павло Кириленко.

Павло Кириленко додав, що Мирненська та Ольгінська громада контролюються окупаційними війками РФ, бо на початок повномасштабного вторгнення знаходились майже на лінії зіткнення.

По іншім містам ситуація важка через постійні обстріли, але ЗСУ контратаками нищать російських війкових та відбивають напади.

"Ми бачимо що лише незначна кількість так званих "ДНР", а основа це регулярні війська РФ та чеченські найманці", — зазначив Павло Кириленко.

Що відомо

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок