200-х море, в нас вже МАЗів нема: СБУ записує переговори росіян під Маріуполем

200-х море, в нас вже МАЗів нема: СБУ записує переговори росіян під Маріуполем

200-х море, в нас вже МАЗів нема: СБУ записує переговори росіян під Маріуполем
.

Правоохоронці фіксують перемовини окупаційних військ Росії під Маріуполем, які скаржаться на те, що не вистачає транспорту для того, щоб вивозити тіла російських солдатів. Про це повідомляє Служба Безпеки України.

Як свідчать перехоплені розмови окупантів, які є в розпорядженні правоохоронців, в боях за Маріуполь російська армія зазнає величезні втрати та не отримує ніякої допомоги від бійців з Чечні.

Пряма мова з відео СБУ.

"Ховаймося, постійно(прим. ред.). Я втомився перебинтовувати кінцівки та вантажити. Я стільки кінцівок ніколи в житті не бачив. 200-х море, море, просто море, без руки, без ноги, без голови. В нас вже немає МАЗів. Кадирівці відступили, а ми стоїмо і нам постійно прилітає", — повідомив телефоном російській військовий.

Що відомо

  • Бомбосховище драматичного театру у Маріуполі витримало бомбардування російських окупаційних військ.
  • З двох сторін Драматичного театру в центрі Маріуполя, знищеного російською авіацією у середу, 16 березня, великими літерами, які видно з неба, фарбою на асфальті було написано “Діти”. Про це свідчать супутникові знімки від Maxar Technologies за понеділок, 14 березня.
  • 16 березня, у Маріуполі російські війська завдали удар не тільки по Драмтеатру, а ще по басейну “Нептун”, де були вагітні та діти. Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.
  • Російські війська обстріляли пологовий будинок у Маріуполі
  • У результаті обстрілу лікарні у Маріуполі загинули троє людей, 17 отримали поранення
  • У Маріуполі російські війська обстріляли будівлю рятувальної служби.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок