Яка ситуація в Лиманській громаді

Яка ситуація в Лиманській громаді

Яка ситуація в Лиманській громаді
. Результати обстрілу Яцківки, фото: пресслужба поліції Донеччини

Відновлене водопостачання та газопостачання по селах Рубцівського та Яцківського старостинських округів. Електропостачання відновлять сьогодні. Також відбувається розчищення території. Про це повідомила Лиманська міська рада.

В повідомленні йдеться про те, що одразу після авіанальоту на Рубцівський та Яцківський старостинські округи було здійснено обстеження пошкодженої території.

Міський голова Лиману Олександр Журавльов у своєму зверненні щодо гуманітарної допомоги на території громади розповів, що гуманітарна допомога надається щоденно з 10:00 до 15:00 за адресою м. Лиман, ДК Горького вул. Незалежності. За словами Лиманського міського голови гуманітарна допомога містить підгузки, дитяче харчування, засоби особистої гігієни, харчові продукти, одяг. Дані продукти можуть отримати всі евакуйовані громадяни (надається перевага) та мешканці Лиманщини, які опинилися у скрутному становищі.

Журавльов розповів, що з 11 березня й досі відбувається евакуація жителів з населених пунктів, які постраждали внаслідок авіаударів та авіанальотів.

Читайте також

  • Донецька ОВА збирає інформацію про маріупольців, які не виходять на зв'язок
  • У Запоріжжя прибуло понад 1500 автомобілів з біженцями з Маріуполя
  • На захоплених територіях Донеччини та Луганщини окупанти деукраїнізують освіту
  • 48 тисяч осіб з Донеччини було евакуйовано потягами з 26 лютого
  • Російські окупанти обстрілюють Вугледар, людей евакуюють до Покровська
На початок