У Маріуполі триває фотовиставка "Цілісність"

У Маріуполі триває фотовиставка "Цілісність"

У Маріуполі триває фотовиставка "Цілісність"
. Фотовиставка "Цілісність" у Маріуполі, фото: Суспільне Донбас

У Маріуполі відкрили фотовиставку "Цілісність" у культурно-туристичному центрі "Вежа". Про це Суспільному повідомила авторка виставки - київська фотографиня Зоя Шу.

За її словами, на виставці представлено 10 фотографій. Роботи виконані у чорно-білих кольорах. Приурочений проєкт до Дня захисника та захисниць України.

Як розповіла Суспільному фотографиня, на світлинах зображені українські військові. Усі отримали поранення у боях на сході країни. Осколкові – від снарядів, наскрізні та у голову – від кулі снайпера.

"Ці фото не мають назви. Я не публікую імен цих людей, частково тому, що дехто не хотів публічності і частково тому що цей проєкт він про рани всієї України", — додала Зоя Шу.

За словами співробітників центру "Вежа" Ісидора Бадасена, виставку за п’ять днів відвідали близько сотні жителів Маріуполя.

Відвідати виставку можуть усі охочі безкоштовно у культурно-туристичному центрі "Вежа" до 14 жовтня включно, далі її представлять у міському палаці культури.

Що відомо

  • Працювати над проєктом "Цілісність" авторка почала рік тому.
  • Цьогоріч наприкінці вересня проєкт Зої переміг у міжнародному конкурсі, що проходив в Парижі. В Україні "Цілісність" презентує вперше.
На початок