Двох дітей, яких знайшли мертвими у скрині, поховали у Вугледарі

Двох дітей, яких знайшли мертвими у скрині, поховали у Вугледарі

Двох дітей, яких знайшли мертвими у скрині, поховали у Вугледарі
. Скриня, в якій знайшли дітей, фото: Артем Кисько

Двох дітей, яких вихідними знайшли мертвими у власному будинку, поховали у Вугледарі. Дітей оголосили в розшук, ввечері 18-го вересня. За кілька годин їх знайшли мертвими у будинку. Поліція проводить розслідування. Про це повідомила речниця поліції Донеччини Олександра Гаврилко.

Дітей поховали 20-го вересня в закритих домовинах. На вугледарському кладовищі зібралися родичі, знайомі, сусіди загиблих Михайла та Ганни.

Батьки в день загибелі малечі були на роботі, повернувшись додому їх не знайшли, розповів Суспільному батько загиблих Станіслав Преснов.

"Вони зазвичай радісні вибігають, зустрічають, тому що ми кожен день готівку отримуємо і щось смачненьке приносимо. А тут їх немає. Покликали, я ходив по двору покричав — немає. В будинок зайшли — речі розкидані, вони частенько розкидують. Я на велосипеді, Світлана (мати загиблих — ред.) пішки пішла найближчими вулицями шукати — ніде немає", — розповів батько загиблих дітей.

Ввечері звернулися до поліцейських, каже Станіслав, ті долучилися до пошуків. Дітей знайшли вночі.

"Поліцейські кажуть, що нещасний випадок. Вони залізли — скриня закрилася і задихнулися", — говорить Станіслав Преснов.

Речниця поліції Донеччини Олександра Гаврилко говорить, що родина перебувала на обліку в соціальних службах. Правоохоронці неодноразово проводили бесіди з батьками щодо неналежного виконання батьківських обов`язків.

"Поліція розглядає всі версії щодо загибелі брата та сестри. Попередня правова кваліфікація — п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство)", — додала речниця поліції.

10-ти річна Ганна та 7-ми річний Михайло навчалися в Микільській школі. Директорка навчального закладу Світлана Жигайло була на похованні.

"Життєрадісні, активні були. Відношення батьків до дітей було непоганим. Діти любили батьків і батьки любили дітей", — повідомила Світлана Жигайло.

Що відомо

  • Подія трапилася в селищі Микільське, Волноваського району. Тіла дітей знайшли у старій скрині, що знаходилася у власному будинку.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок