На окупованих територіях зростає кількість хворих на COVID-19 – Денісова

На окупованих територіях зростає кількість хворих на COVID-19 – Денісова

На окупованих територіях зростає кількість хворих на COVID-19 – Денісова
. Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова. Фото: УНІАН

На окупованих територіях Донеччини та Луганщини зростає кількість хворих на коронавірус. Лікарні заповнені майже на 100%.

Про це повідомляє уповноважена з прав людини Верховної Ради України Людмила Денісова.

За інформацією, Денісової, на окупованих територіях фіксують щодня близько 500-700 нових випадків захворювання на COVID-19. Більшість хворих не отримали щеплення від коронавірусу.

"Зазначу, що окупаційна влада використовує тільки російську вакцину, схвалення якої Всесвітня організація охорони здоров’я призупинила", – додала Денісова.

Людмила Денісова звернулась до міжнародних організацій, які мають доступ до окупованих територій з проханням сприяти забезпеченню місцевих жителів тестами на визначення COVID-19, вакцинами, схваленими ВООЗ, а також медичними препаратами та засобами особистого захисту.

"Закликаю співгромадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, бути уважними до свого здоров’я та за можливості вакцинуватися на підконтрольній Уряду України території", – додала вона.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров'я розпочало процедуру запису на щеплення проти COVID-19 громадян України, які проживають на тимчасово окупованих РФ територіях Донецької, Луганської областей та Криму.
  • На Донеччині відкрили три пункти щеплення від COVID-19 для жителів окупованих територій: у Бугасі, Новотроїцькому та Ольгинці.
  • У Луганській області для жителів тимчасово окупованих територій відкрили центр вакацинації безпосередньо на КПВВ "Станиця Луганська".
  • Для громадян України, які проживають на окупованих територіях та їхатимуть на вакцинацію, скасували самоізоляцію та обсервацію.
На початок