Відсторонити від посади ректора ДНМУ вимагали у Краматорську

Відсторонити від посади ректора ДНМУ вимагали у Краматорську

Відсторонити від посади ректора ДНМУ вимагали у Краматорську
. оригінал

У Краматорську біля облдержадміністрації мітингували студенти та викладачі Донецького національного медичного університету — вимагали відсторонити від посади чинного ректора Петра Кондратенка.

- Прийшли відстоювати свої права, свою думку, яку ми маємо, як студенти. Наш університет є переселенцем, і ми не досить так розвиваємося. Нам потрібно рости та розвиватися. Якісь нові приміщення, якісь нові умови, — каже студентка Дон НМУ Марина Зубко.

Мітинг організували представники профспілки Донецького національного медичного університету.

- Є адміністративна криза в університеті. На жаль, колектив та студентство, не сприймає ці дії, як законні з боку нашого ректора. І в нас є тільки одні вимоги – ми хочемо вільних демократичних виборів. Є рішення колективу від 29 числа, де колектив виразив недовіру ректору, і згідно з законом міністерство мало б відреагувати на це якимсь чином, але три місяці ніякої реакції, тому сьогодні ми тут, — говорить голова профспілки Дон НМУ Сергій Верзілов.

До мітингувальників вийшов голова ОДА Павло Кириленко за пів години. Йому передали звернення від колективу та пообіцяв передати звернення до міністерства охорони здоров’я.

Ректор медичного університету Петро Кондратенко прокоментував вимоги мітингувальників так:

- На сьогодні у нас навчається приблизно 3,5 тисячі студентів і 1100 викладачів. Конференція трудового колективу — це 86 осіб з усіх, це і студенти й викладачі. Тому говорити про те, що це колектив висловив недовіру — складно. Це боротьба за владу, боротьба за крісло. Є люди, яким хочеться сісти в крісло ректора.

На початок