Учасниці бойових дій відмовили в матеріальній допомозі

Учасниці бойових дій відмовили в матеріальній допомозі

Учасниці бойових дій відмовили в матеріальній допомозі
. оригінал

Учасниці бойових дій Олені Черник відмовили в матеріальній допомозі. За її словами гроші потрібні на лікування після травми на передовій.

Зараз Олена вишиває ікони бісером. Почала цим займатися після демобілізації. Над першою роботою працювала понад місяць.

- Перед смертю батька я пообіцяла йому вишити ікону. Мені сподобалося. Я почала вишивати ікони. Я відволікаюся, коли більше поринаю в роботу, мені стає легше на серці. Я забуваюся, — розповідає Олена.

До війни Олена працювала диспетчеркою на заводі. Служити пішла в влітку 2016 року. Займалася аеророзвідкою.

- З 2014 року я була в Самообороні. Ми спочатку патрулювали з іванофранківецями та у 2016 році я вирішила вже офіційно йти на передову. Якщо зі мною що-небудь трапиться, хоч якісь будуть гарантії дітям. Поїхала у 24 бригаду «Айдар», почала оформлення. Мама дізналася про це, коли я зі справою на руках була. Мені на наступний день потрібно було їхати в АТО, — згадує ветеранка.

За словами Олени Черник, у вересні 2016 у Мар’їнці жінка отримала контузію:

- Була вибухова хвиля. Струс був. У мене на 20% досі ще слух на ліву сторону не відновився. І може не відновитися вже. Повністю уражена ліва сторона. Рука буває віднімається, нога. У нозі є ще осколки. Треба буде витягувати. Але поки вони мене не турбують.

Після повернення додому Олена звернулася за матеріальною допомогою на лікування до міської ради. Там, каже військовослужбовиця, їй відмовили.

- Черник Олена Михайлівна отримала матеріальну допомогу у березні місяці 2019 року згідно з розпорядженням Центральної районної адміністрації та згідно з рішенням комісії, яка розглядала її матеріали справи. За висновком департаменту Охорони здоров’я питання надання матеріальної допомоги Черник може бути розглянуте повторно на районній комісії за умови надання нею відповідних документів, тобто чеків на лікування. На жаль, громадянка Черник таких документів не надала, — каже головна спеціалістка відділу Центральної райадміністрації Оксана Жура.

Також чиновниця додала, що звернення Олени Черник буде розглянуто у березні на районній комісії, та вирішено буде позитивно.

Зараз Олена у військовому резерві.

На початок