Спортсмени з Дніпропетровщини стали призерами Чемпіонату України зі скелелазіння

Спорт, змагання, скелелазіння, Дніпро
Спортсмени з Дніпропетровщини стали призерами Чемпіонату України зі скелелазіння. Відділення НОК України у Дніпропетровській області

Скелелази з Дніпропетровщини вибороли 13 медалей на Чемпіонаті України, що проходив у Кременчуці.

Про це сказано на сайті Відділення Національного олімпійського комітету в області.

У віковій групі 8-9 років в програмі "Швидкість" в індивідуальному заліку серед дівчат призерками стали: Василіна Сухацька (1 місце), Маргарита Зайцева (2 місце) та Пелагія Штепа (3 місце).

У програмі "Трудність" в індивідуальному заліку серед юнаків віцечемпіоном став Микола Заваліпіч.

Також у програмі "Трудність" в індивідуальному заліку серед дівчат третє місце посіла Василіна Сухацька.

У віковій групі 10-11 років у програмі "Швидкість" в індивідуальному заліку серед юнаків "бронзу" здобув Артем Розгонов.

У програмі "Швидкість" в індивідуальному заліку серед дівчат бронзовою призеркою стала Віра Кісільова. Також спортсменка посіла третє місце в індивідуальному заліку серед дівчат у програмі "Трудність"

У віковій групі 12-13 років у програмі "Швидкість" в індивідуальному заліку серед юнаків призерами стали Олексій Сухацький (1 місце) та Мирон Кобець (3 місце).

У програмі "Трудність" в індивідуальному заліку серед юнаків переможцем став Олексій Сухацький.

У віковій групі 16-17 років у програмі "Швидкість" та "Трудність" в індивідуальному заліку серед юнаків друге місце посів Кирило Рискаль.

Чемпіонат України зі скелелазіння проходив з 30 травня по 1 червня в Кременчуці. Участь у ньому взяли 156 учнів з семи регіонів України.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро