Дніпропетровщина — лідер серед областей за кількістю ДТП з травмованими та загиблими — Опендатабот

Дніпропетровщина — лідер серед областей за кількістю ДТП з травмованими та загиблими — Опендатабот

Аварія, ДТП, Дніпро
Аварія у Дніпрі. Фото: Суспільне Дніпро

Від початку 2024 року в Україні сталось майже 6,5 тисяч аварій з травмованими та загиблими. Лідером за кількістю ДТП другий рік поспіль є Дніпропетровщина.

Про це йдеться на платформі для роботи з відкритими даними Опендатабот.

За чотири місяці 2024 року на Дніпропетровщині сталося 637 ДТП з травмованими та загиблими. Це 10% від загальної кількості по країні. Кількість аварій в області зросла на 14,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Окрім Дніпропетровщини, до трійки лідерів з кількості аварії потрапили також Львівщина — 586 аварій, та Київ — 534 ДТП.

Кількість загиблих у таких ДТП в Україні цьогоріч сягнула 813 людей, а травмованих — 8155.

Причини ДТП та найаварійніші ділянки у Дніпрі

Докладніше про найпоширеніші причини ДТП на дорогах регіону розповів речник управління патрульної поліції Дніпропетровської області Павло Карманов.

За його словами, основними причинами ДТП з травмованими та загиблими є перевищення безпечної швидкості руху, це близько 40% від усіх ДТП, також порушення правил маневрування та порушення правил проїзду перехресть.

Також він зазначив, що найаварійнішими ділянками у Дніпрі є: окремі ділянки по проспекту Слобожанському, вулиці Набережна Січеславська, вулиці Набережна Заводська, проспекту Олександра Поля, вулиці Незалежності, проспекту Сергія Нігояна, вулиці Марії Лисиченко та вулиці Криворізької.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок