"Відірвало палець під час обстрілу". Історія бійця зі 128-ї бригади Дніпра, який після поранення повернувся на фронт

"Відірвало палець під час обстрілу". Історія бійця зі 128-ї бригади Дніпра, який після поранення повернувся на фронт

Ексклюзивно

Данило — військовослужбовець 128-ої бригади тероборони. Він народився на Дніпропетровщині. Брав участь у деокупації населених пунктів Донеччини. Чоловік отримав уламкове поранення руки, але після реабілітації повернувся до побратимів.

Про свою мотивацію служити, отриману травму та сподівання на повернення до цивільного життя — Данило розповів Суспільному.

До українського війська Данило доєднався навесні 2022-го року. Каже: дружина категорично відмовилася виїздити з країни, а він хоче, аби його рідні почувалися в безпеці на рідній землі.

"Я хочу, щоб моя сім'я жила спокійно. Дружина відмовилась виїжджати за кордон, сказала: "Якщо ти в Україні, значить, і я в Україні". Ось такі в мене моральні цінності: щоб моя сім'я жила спокійно...", — каже він.

Під час одного зі штурмів на Донеччині Данилові відірвало пальця.

"Велику роль відіграють побратими, які ніколи не дають тобі сумувати. Я це називаю професійним гумором". Професійний гумор — це чорний гумор, він є завжди. От після того штурму, коли мене затрьохсотили, до мене підбігають і кажуть: "Нащо ти собі пальця відгриз?". А кажу: "Вибачте, перехвилювався". Було таке, що я не знав, що я вмію в амуніці на 3 метри з місця стрибати, коли танк по нам працював. Були такі моменти", — говорить боєць.

Наразі Данило пройшов курс реабілітації й повернувся на службу.

"Періодично бувають фантомні болі і при перепадах температур, якщо сильне переохолодження, — починає культя синіти та німіти", — говорить він.

До родини військовий сподівається повернутися після перемоги. Повернення в цивільне життя не буде простим, сказав Данило.

"Перейдемо назад до цивільного життя. Це буде дуже важко, але сам факт того, що ми зможемо це зробити... Мені навіть дружина каже, що я змінився і — кардинально. І я за собою помічаю: змінюються звички. Перше — це короткий сон. Але якщо є бажання змінитись і є заради кого це робити, то все це можливо", — вважає боєць.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок