"Роботи триватимуть від пів року до року". Що буде з будинком у Дніпрі після удару дроном РФ

"Роботи триватимуть від пів року до року". Що буде з будинком у Дніпрі після удару дроном РФ

Прильот, війна, шахед, Дніпро
Наслідки обстрілу Дніпра, 23 лютого 2024 року. Фото: Суспільне Дніпро

У ніч на 23 лютого військові РФ атакували Дніпро ударними дронами. Один з них влучив у багатоповерхівку. Внаслідок удару зруйновані чотири квартири, ще чотири — в аварійному стані.

Про це сказано у пресрелізі Дніпровської міської ради, який отримало Суспільне.

За повідомленням, у пошкодженому будинку проведуть капітальний ремонт. Втім спочатку необхідно демонтувати залишки квартир на верхніх поверхах.

"Уже підготовлена проєктно-кошторисна документація, вона проходить експертизу. Ми сподіваємось, що це триватиме тиждень-півтора і до кінця квітня уже почнеться встановлення крана. Почнуть демонтаж. Відновлювальні роботи триватимуть від пів року до року", — йдеться у повідомленні.

Частина фасаду будинку досі нависає над тротуаром. Тримається вона завдяки монолітному армованому поясу.

"Служби розберуть восьмий та дев'ятий поверхи. Виконають капітальний ремонт з сьомого по дев'ятий поверхи. Тому нині ми не можемо забезпечити перебування людей в аварійних під’їздах", — сказано у пресрелізі міськради.

Власники пошкоджених квартир нове житло винаймають. Для допомоги місцева влада виплачує їм кошти. За однокімнатну квартиру власники отримують дев'ять тисяч гривень, за двокімнатну – 13 тисяч, а за три- чи чотирикімнатну – 15 тисяч гривень. Допомогу надаватимуть поки триває ремонт будинку. Усього за виплатами звернулися власники 63 квартир з 72 відселених.

Що відомо про влучання дрона по багатоповерхівці Дніпра 23 лютого 2024 року

У ніч на 23 лютого військові РФ атакували Дніпро ударними дронами. Один з них влучив у багатоповерхівку. Вісім людей поранено, з них двоє перебувають у лікарні у стані середньої тяжкості. Двоє людей загинули.

Внаслідок вибуху виникла пожежа, яку загасили. На восьмому та дев’ятому поверхах будинку повністю зруйновані три квартири, ще дві пошкоджені. Також зачепило автомобілі, припарковані у дворі.

У Дніпрі 24 лютого оголосили день жалоби.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок