"Різдвяна зірка сяй – ЗСУ допомагай!". У громаді на Дніпропетровщині проводять благодійний фестиваль: як долучитися

"Різдвяна зірка сяй – ЗСУ допомагай!". У громаді на Дніпропетровщині проводять благодійний фестиваль: як долучитися

різдвяна зірка
Ілюстративне фото. УНІАН

У Софіївській громаді на Дніпропетровщині проводять благодійний фестиваль-конкурс вертепів та обрядових пісень "Різдвяна зірка". Наразі триває прийом заявок та відеоробіт учасників.

Про це Суспільному розповіла член оргкомітету фестивалю, директорка Софіївського центру творчості Юлія Колібаба.

За її словами, фестиваль започаткували сім років тому, за цей час у ньому взяли участь понад 2250 охочих з усіх областей України, навіть були учасники з Канади й Казахстану, тож фестиваль цілком можна назвати не лише всеукраїнським, а й міжнародним.

"Цьогоріч гасло фестивалю — "Різдвяна зірка сяй – ЗСУ допомагай!". Заповнюючи анкету, учасники мають задонатити кошти на потреби українських військових, додати фото чи скриншот чеку до заявки. Наразі заявки подали 9 учасників з шести областей України", — розповіла Юлія Колібаба.

Вона додала: участь у фестивалі можуть взяти усі охочі громадяни України, незалежно від віку, місця проживання чи сфери занять.

Прийом заявок триватиме до 28 грудня, потім до 4 січня 2023 року журі оцінить роботи учасників, а вже 6 січня відбудеться онлайн гала-концерт, до якого ввійдуть виступи переможців. Їх визначать у номінаціях "Вокальне мистецтво — соло", "Вокальне мистецтво — хорові колективи", "Сценічне мистецтво" у різних вікових категоріях.

Як долучитися

1. Запишіть відеоролик із виконанням зимових обрядових композицій;

2. Завантажте його на Google-диск;

3. Заповнюйте анкету-заявку.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок