Коломойському ще на два місяці продовжили запобіжний захід

Коломойському ще на два місяці продовжили запобіжний захід

Коломойському ще на два місяці продовжили запобіжний захід
. Ігор Коломойський на судовому засіданні, 24 жовтня 2023 рік. Фото: Влада Прізова/Суспільне

Шевченківський райсуд Києва під час засідання 28 листопада ще на два місяці подовжив термін дії запобіжного заходу для бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про це повідомило інформагентство УНІАН.

Відповідно до ухвали суду на клопотання сторони обвинувачення, Коломойський перебуватиме під вартою до 26 січня 2024 року. Розмір застави залишився незмінним — 3 мільярди 712 тисяч гривень.

Нагадаємо, 16 листопада Апеляційний суд Києва частково змінив запобіжний захід Ігорю Коломойському. Бізнесмен мав залишатися під вартою до 2 грудня 2023 року. Тоді ж суд зменшив розмір застави з 3 мільярдів 891 мільйона гривень до 3 мільярдів 712 тисяч гривень.

Справа Коломойського

15 вересня Шевченківський районний суд переобрав запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському, який отримав нову підозру за трьома статтями — у справі про заволодіння 5,8 млрд гривень. Суддя змінив запобіжний захід у частині застави, встановивши її розмір 3 млрд 891 млн гривень.

7 вересня Коломойський отримав підозру в заволодінні 9,2 мільярда гривень "ПриватБанку".

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура після оголошення підозри Ігорю Коломойському вжили заходи щодо арешту його активів.

Коломойському 2 вересня обрали запобіжний захід в справі про шахрайство у вигляді тримання під вартою на 60 діб із можливістю внесення застави у понад 509 мільйонів гривень.

До цього Коломойський отримав підозру в шахрайстві за матеріалами Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки.

"Встановлено, що протягом 2013-2020 років Ігор Коломойський легалізував понад пів мільярда грн шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ", — вказали в СБУ.

У лютому правоохоронці провели обшуки в будинку Коломойського. Служба безпеки тоді заявила, що вони пов'язані з виявленими схемами привласнення 40 мільярдів гривень на ПАТ "Укрнафта" та ПАТ "Укртатнафта".

На початок