У Червоногригорівській громаді на Дніпропетровщині відновлюють централізоване водопостачання

У Червоногригорівській громаді на Дніпропетровщині відновлюють централізоване водопостачання

У Червоногригорівській громаді на Дніпропетровщині відновлюють централізоване водопостачання
Кран без води, вода з крана. Суспільне Луцьк

Через підрив російськими військами Каховської ГЕС, Червоногригорівська громада на Нікопольщині залишилась без водопостачання. Спочатку воду відновили для половини селища Червоногригорівка. Наразі пробують запустити водопостачання для всіх населених пунктів, йдеться у Telegram-каналі громади.

Почали з селища Кам'янське. Пробний запуск централізованого водопостачання там відбудеться 23 червня о 12:00.

"Наполегливо просимо, перевірити сантехніку та вентилі, особливо в багатоповерхівках. Буває таке, що людина крутивши його туди сюди, забуває повернути в закрите положення. Пуск води це радісна подія, особливо якщо ви не затопите сусідів знизу, або не створите маленький басейн посеред свого помешкання", – йдеться у повідомленні.

Пробний пуск проводять, аби перевірити працездатність системи. Якщо він буде успішний, то водопостачання у жителів селища буде цілодобово на майбутнє. Після цього керівництво громади перейде до забезпечення водою інших населених пунктів громади.

Що відомо про ситуацію з водою у Червоногригорівській громаді Нікопольського району

У Червоногригорівській громаді відновили централізоване водопостачання. Насосні станції селища Червоногригорівка вже працюють у звичному режимі. Вода є в частині селища Червоногригорівка. Решту селища планують під'єднати до мережі послідовно, потім воду пустять у села Мусіївка та Придніпровське.

Раніше, 9 червня, у Червоногригорівській громаді зупинили насосні станції, які допомагали забезпечувати населення питною та технічною водою.

Що відомо про ситуацію з водопостачанням на Дніпропетровщині

На Нікопольщині водопостачання припинене у Покрові, Марганці, частині Покровської громади, Томаківській та Мирівській громадах. Організовано підвезення води. У самому Нікополі водопостачання з перебоями. У системі знижено тиск, тому місцями може не бути води. Також у Нікопольському районі працюють над тим, щоб один з обласних водоканалів наповнював там резервуари.

В Апостолівській громаді Криворізького району вода подається погодинно, в Грушівській – плануються відключення, але організовано підвезення води. Софіївська громада – воду подають погодинно, заповнюють резервуари.

З держбюджету України виділили 159,7 мільйона гривень для забезпечення жителів Дніпропетровщини питною водою.

Що відомо про руйнування військами РФ Каховської ГЕС

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок